GNK Dinamo Zagreb : NK Rogaška

NK Rogaška je danes odigrala prijateljsko srečanje proti GNK Dinamo Zagreb. Hrvaški prvak je igral z močno postavo in zmagal 6:0. Naši fantje so prvi polčas odlično odigrali in si priigrali 2 veliki priložnosti.

Dinamo pa je izkoristil dve priložnosti in odšel na odmor s prednostjo 2:0.V prvih 15. minutah so domačini izkoristili padec koncentracije naših fantov in dosegli 3 gole. Rogaška pa je nato zopet zaigrala bolje in vzpostavila ravnotežje na igrišču. Končni rezultat je bil 6:0 za Dinamo.

𝗣𝗿𝗶𝗹𝗼𝘇̌𝗻𝗼𝘀𝘁 𝗻𝗮 𝘁𝗲𝗸𝗺𝗶 𝘀𝗼 𝗱𝗼𝗯𝗶𝗹𝗶 𝘃𝘀𝗶 𝗻𝗮𝘀̌𝗶 𝗳𝗮𝗻𝘁𝗷𝗲 𝗶𝗻 𝘁𝗮𝗸𝗼 𝗽𝗿𝗶𝗱𝗼𝗯𝗶𝗹𝗶 𝗽𝗼𝗺𝗲𝗺𝗯𝗻𝗲 𝗶𝘇𝗸𝘂𝘀̌𝗻𝗷𝗲 𝘁𝗲𝗿 𝗹𝗲𝗽𝗲 𝘀𝗽𝗼𝗺𝗶𝗻𝗲.

GNK Dinamo Zagreb : NK Rogaška (6:0)
Strelci: Petković 2x, Lauritsen 2x, Menalo, Baturina

𝗭𝗮𝗵𝘃𝗮𝗹𝗷𝘂𝗷𝗲𝗺𝗼 𝘀𝗲 GNK Dinamo Zagreb 𝘇𝗮 𝗸𝗿𝗮𝘀𝗻𝗼 𝗴𝗼𝘀𝘁𝗼𝗹𝗷𝘂𝗯𝗷𝗲 𝗶𝗻 𝗼𝗱𝗶𝗴𝗿𝗮𝗻𝗼 𝘁𝗲𝗸𝗺𝗼!

Ponovna zmaga doma

NK Rogaška je gostila ekipo ND Bilje in zmagala 3:0. Naši fantje so prikazali odlično igro in zasluženo slavili!  V prvem polčasu smo videli kar

Preberi »

Povzetek tekem mlajših selekcij

𝗠𝗹𝗮𝗱𝗶𝗻𝗰𝗶:Mladinska selekcija je danes v Rogaški odigrala tekmo proti NK Posavje Krško. Povedli so gostje, vendar so naši fantje do konca prvega polčasa preobrnili rezultat

Preberi »

Nova zmaga članske ekipe

Članska ekipa je danes odigrala v Brežicah večerno tekmo proti NK Brežice 1919 in slavila z 2:0.  V 17. minuti je po odlični podaji kapetana