Nova zmaga članske ekipe

Članska ekipa je danes odigrala v Brežicah večerno tekmo proti NK Brežice 1919 in slavila z 2:0. ⚽

V 17. minuti je po odlični podaji kapetana Reška najvišje skočil Pavlović in zadel za vodstvo. Do polčasa je bilo še nekaj priložnosti, vendar se rezultat ni spremenil.
Domačini so odločneje začeli drugi polčas, vendar si niso priigrali izrazitejših priložnosti. V 73. minut pa je domača ekipa ostala z igralcem manj, kar so naši fantje znali hitro izkoristiti. Minuto po izključitvi je znova odličen predložek poslal Rešek, Krajnc pa je povišal vodstvo na 0:2. Do konca tekme si je Rogaška priigrala se nekaj priložnosti, vendar se mreža Brežic ni več zatresla. Pred koncem tekme je odlično obrambo naredil naš vratar Lojen in poskrbel, da ekipa ni prejela gola. 💪👏🏻

Bravo fantje in celoten strokovni štab! 👍🏻⚽

VELIKA ZAHVALA pa gre navijačem Elita Slatna, ki so znova poskrbeli za neverjetno vzdušje in z glasnim navijanjem še dodatno dvignili našo ekipo. Hvala fantje, najboljši navijači ste! 👏🏻⚫⚪🔵

Naslednja tekma je v nedeljo, 5.9., ob 16.30 v Rogaški Slatini proti NK Fužinar Vzajemci. ⚽