Lokalni derbi v Rogaški Slatini

Danes, 17. 10., sta se v Rogaški Slatini pomerili ekipi NK Rogaška in NK Šmarje pri Jelšah. Končni izid je bil 5:1 za domačine.

Rogaška je povedla že v 4. minuti, ko je po podaji iz kota Andjelića svoj prvenec za NK Rogaško zadel Anej Kmetič. Domačini so vodstvo povišali v 13. minuti, ko se je Šmigoc sam znašel pred vratarjem, ga preigral in zadel prazno mrežo. Gostje so tik pred koncem polčasa znižali rezultat, zadel je Jure Drofenik.

Rogaška je v drugem polčasu bila boljša in v 67. minuti povišala vodstvo. Z glavo je zadel Pavlović. V 74. minuti je po odlični akciji domače ekipe znova zadel Šmigoc. V 90. minuti pa je končni rezultat postavil obetavni mladinec, David Deljić, ki je zadel na svojem prvem nastopu za člansko ekipo! 👏⚽️Čestitke trenerjem in igralcem!! 👍⚽️

Pred začetkom tekme, je bila minuta molka za preminulega nekdanjega vratarja NK Steklarja, Branka Smeha. Branko, počivaj v miru! 😞HVALA navijačem Elite Slatna, ki so z glasnim navijanjem spodbujali naše igralce! 👏👍